Trusted-Tablets Pharmacy. ℞ Drugs & medical supplies. J - Jalyn, Janumet, Januvia, Jardiance

Trusted around the world pharmacy

 • Jalyn

  Genericky Jalyn

  Dutasteride + Tamsulosin 0.5mg + 0.4mg

  Jalyn obsahuje kombinaci dutasteridu a tamsulosinu. Dutasterid zabraňuje konverzi testosteronu na dihydrotestosteron (DHT) v těle. DHT se podílí na vývoji benigní hyperplazie prostaty (BPH). Tamsulosin patří do skupiny léků nazývaných alfa-adrenergní blokátory. Tamsulosin uvolňuje svaly v prostatě a krčku močového měchýře, což usnadňuje močení. Jalyn se používá k léčbě benigní hyperplazie prostaty (BPH) u mužů se zvětšenou prostatou.

  Více info »
  Kč 49.92
 • Janumet

  Genericky Janumet

  Sitagliptin - Metformin 500mg + 50/1000mg + 50mg

  Generic Janumet and sitagliptin are oral diabetes medicines that help control blood sugar levels. Generic Janumet works by decreasing glucose (sugar) production in the liver and decreasing absorption of glucose by the intestines. Sitagliptin works by regulating the levels of insulin your body produces after eating

  Více info »
  Kč 45.05
 • Januvia

  Genericky Januvia

  Sitagliptin Phosphate 25/50/100mg

  Sitagliptin is an oral diabetes medicine that helps control blood sugar levels. It works by regulating the levels of insulin your body produces after eating. Sitagliptin is for people with type 2 diabetes. It is sometimes used in combination with other diabetes medications, but is not for treating type 1 diabetes.

  Více info »
  Kč 33.69
 • Jardiance

  Genericky Jardiance

  Empagliflozin 10/25mg

  Jardiance (empagliflozin) je orální přípravek určený k léčbě diabetu, který pomáhá kontrolovat hladinu glukózy (cukru) v krvi. Účinná látka empagliflozin pomáhá ledvinám odstraňovat glukózu z krve. Jardiance se používá spolu s dietou a tělesným cvičením u dospělých pacientů s diabetem mellitus II. typu. Kromě toho se používá pro snížení rizika úmrtí od srdečního záchvatu, mrtvice nebo selhání srdce u dospělých pacientů s diabetem mellitus II. typu trpícími chorobami srdce. Jardiance by se neměl používat k léčbě diabetu mellitus I. typu.

  Více info »
  Kč 123.56

Země, jazyk a měna

Náš platební program je certifikovaný:

Secure shopping certificates

Reference

 • Dostal jsem objednané zboží.
  Má objednávka byla vyřízena velice rychle.
  S termínem dodání jsem taktéž velmi spokojený. - Michal

  • Trust Pharmacy. Generic drugs & medical supplies.